Informacje na koniec sezonu 2018/2019

Sezon 2018/2019 dobiega końca, ostatnim akcentem tego sezonu jest turniej w Augustowie

W poście kilka informacji odnośnie planów na nowy sezon oraz okres wakacyjny. Proszę o przeczytanie do końca.

Przypominam, że czerwiec jest ostatnim miesiącem, za który opłacamy składkę członkowską, lipiec natomiast jest okresem bezskładkowym. Następna płatność dopiero za miesiąc sierpień. Tak jak rok temu proszę o uregulowanie zaległości, żeby na nowy sezon nie było problemów z tym związanych.

Proszę też o informację jeżeli są osoby, które z różnych przyczyn nie będą kontynuowały treningów w naszym klubie po wakacjach. Dzięki temu będę mógł lepiej dobrać grupy treningowe na nowy sezon.

W związku z tym, że nie zebrała się wystarczająca liczba chętnych na półkolonie zajęcia nie dojdą do skutku. Jeżeli natomiast w 3 i 4 tygodniu lipca będę przebywał na miejscu, to będę robił treningi, oraz jeśli będą chętni się doskonalić będzie możliwość umówienia się na treningi indywidualne w ciągu dnia.

Sezon 2019/2020 zaczynamy od obozów w Nowej Wsi Przywidzkiej 28.07-04.08 oraz Augustowie 05.08-12.08 prosiłbym o wpłaty całości kwoty za obozy do końca czerwca. Karty obozowe do wypełnienia prześlę na maila, lub będą do odebrania w klubie. Wszystkie informację o obozach pojawią się na stronie i zostaniecie o tym powiadomieni. Następnie trenujemy już stacjonarnie w Kobyłce, także chciałbym mieć już wszystkich do dyspozycji w tym terminie.

W trakcie przerwy wakacyjnej postaram się umieszczać na grupie materiały dla osób, które chcą same popracować nad techniką, jednocześnie zachęcam do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Na koniec chcielibyśmy gorąco podziękować rodzicom za pomoc i trud włożony w działalność naszego rocznika, bez was nie byłoby to możliwe. Chłopakom dziękujemy za pot wylany na treningach oraz walkę i zaangażowanie zostawione na boisku.

Do zobaczenia po przerwie wakacyjnej :).

Trener Kamil i Trener Marcin.