Powołania na mecze 10-11.10.2020

MKS Wicher Kobyłka I - Talent Warszawa - trener Kamil

Sobota 10.10.2020 g. 12.30 (zbiórka na miejscu 11:50) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Rękawek Krzysztof, Budziszewski Wiktor, Gajcy ErnestGajcy GracjanKaszczuk StanisławPieńkowski Mikołaj, Dąbrowski Jakub, Bigder Szymon, Biniek Kacper, Lewandowski Jerzy, Żychliński Michał.

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, białe getry, korki.

Legionovia II - MKS Wicher Kobyłka II - trener Marcin

Niedziela 11.10.2020 g. 10.00 (zbiórka na miejscu 09.10) Stadion Miejski, ul. Parkowa 27.

Kłosiński DominikSzydłowski JakubBłażejewski Błażej, Skomorucha Tomasz, Kupicz Adam, Matysiak Maciej, Żupnik Jakub, Suchocki Franek, Grabowski Nikodem, Wybacz Ryszard.

MKS Wicher Kobyłka III - Huragan Wołomin - trener Kamil

Sobota 10.10.2020g. 11.00 (zbiórka na miejscu 10.20) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Rozbicki Alan, Bieniek Bartosz, Godlewski Mateusz, Jakubowicz Oskar, Kranzberg Konrad, Skonieczny Oliwier, Dybek Adam, Siwek Marcin, Kmera Piotr, Wojtyński Grzegorz, Krystosiak Bartek.