Powołania na mecze 12-13.09.2020

MKS Wicher Kobyłka I - UKS Irzyk Warszawa - trener Kamil

Sobota 12.09.2019 g. 08.30 (zbiórka na miejscu 7:40) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Rękawek Krzysztof, Budziszewski Wiktor, Garbarczyk NikodemGajcy ErnestGajcy GracjanKaszczuk StanisławPieńkowski Mikołaj, Dąbrowski Jakub, Błażejewski Błażej, Biniek Kacper, Lewandowski Jerzy,

AP Marcovia Marki II - MKS Wicher Kobyłka II - trener Marcin

Niedziela 13.09.2019 g. 12.00 (zbiórka na miejscu 11.10) MCER, ul. Wspólna 40, Marki.

Kłosiński DominikSzydłowski JakubGrabowski NikodemŻychliński MichałBocheński Antoni, Bigder Szymon, Skomorucha Tomasz, Żupnik Jakub, Kupicz Adam, Matysiak Maciej, Kochan Fabian, Suchocki Franciszek, Skonieczny Oliwier, Wybacz Ryszard.

MKS Wicher Kobyłka III

Pauza