Powołania na mecze 03.11 i 04.11.2019

MKS Wicher Kobyłka - STF Champion

Poniedziałek 04.11.2019 g. 19.30 (zbiórka na miejscu 18.50) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Rękawek Krzysztof, Budziszewski Wiktor, Garbarczyk NikodemGajcy ErnestGajcy GracjanKaszczuk StanisławPieńkowski Mikołaj, Dąbrowski Jakub, Bigder Szymon, Biniek Kacper, Lewandowski Jerzy.

MKS Bug Wyszków - MKS Wicher Kobyłka

Niedziela 03.11.2019 g. 10.00 (zbiórka na miejscu 9.20) Stadion Miejski, ul. Kościuszki 54, Wyszków.

Kłosiński DominikSzydłowski JakubGrabowski NikodemŻychliński Michał, Biniek Kacper, Bocheński AntoniBłażejewski Błażej, Skomorucha Tomasz, Gajcy Ernest, Gajcy Gracjan, Czuboni Maksymilian

MKS Wicher Kobyłka - Futbolowe Perspektywy

Poniedziałek 04.11.2019 g. 18.15 (zbiórka na miejscu 17.40) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Rozbicki Alan, Siwek Marcin, Bieniek Bartosz, Godlewski Mateusz,Jakubik Szymon,Jakubowicz Oskar, Kochan Fabian, Kupicz Adam, Matysiak Maciej, Suchocki Franciszek, Żupnik Jakub, Rólka Krystian, Roszewski Wojciech, Kranzberg Konrad, Skonieczny Oliwier, Krystosiak Bartek.