Powołania na mecze 13.06 i 15.06.2019

MKS Wicher Kobyłka - KS II Łomianki

Czwartek 13.06.2019 g. 18.30 (zbiórka na miejscu 17.50) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Powołani: Krystosiak Bartek, Bieniek Bartek, Godlewski Mateusz, Jakubowicz Oskar, Suchocki Franek, Dobrowolski Kacper, Jakubik Szymon, Kranzberg Konrad, Roszewski Wojtek, Rólka Krystian, Matysiak Maciej, Żupnik Jakub,

MKS Wicher Kobyłka - MKS Bug Wyszków

Sobota 15.06.2019 g. 17.00 (zbiórka na miejscu 16.20) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Powołani: Dąbrowski Jakub,  Kochan Fabian, Kupicz Adam, Olszewski Filip, Rozbicki Alan, Szydłowski Kuba, Wybacz Ryszard, Żychliński Michał, Bocheński Antoni, Czuboni Maks, Kłosiński Dominik, Siwek Marcin.