Powołania na mecze 20.10.2019

MKS Wicher Kobyłka - FFA Warszawa

Niedziela 20.10.2019 g. 16.00 (zbiórka na miejscu 15.20) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Lewandowski Jerzy, Rękawek Krzysztof, Budziszewski Wiktor, Garbarczyk NikodemGajcy ErnestGajcy GracjanKaszczuk StanisławPieńkowski MikołajKrystosiak Bartek, Bigder Szymon, Biniek Kacper.

MKS Wicher Kobyłka - MKS Ząbkovia II Ząbki​

Niedziela 20.10.2019 g. 14.00 (zbiórka na miejscu 13.20) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Kłosiński DominikSzydłowski JakubGrabowski Nikodem, Dąbrowski Jakub,Żychliński Michał, Czuboni Maksymilian, Bocheński AntoniBłażejewski Błażej, Rozbicki Alan, Wybacz Ryszard

MKS Wicher Kobyłka - UKS Błyskawica Warszawa

Niedziela 20.10.2019 g. 11.00 (zbiórka na miejscu 10.30) Orlik, ul. Sznajcy 5, Warszawa

Bieniek Bartosz,Godlewski Mateusz,Jakubowicz Oskar,Kochan Fabian,Kupicz Adam,Matysiak Maciej,Suchocki Franciszek, Żupnik Jakub, Jakubik Szymon, Rólka Krystian, Roszewski Wojciech, Kranzberg Konrad.