Powołania na mecze 25-27.05.2019

AMP Gool Stanisławów - MKS Wicher Kobyłka

25.05.2019 g. 10.30 (zbiórka na miejscu 09.40) Orlik, ul. Szkolna 1, Izabelin.

Powołani: Rólka Krystian, Dobrowolski Kacper, Matysiak Maciej, Szydłowski Kuba, Marcin Siwek, Wybacz Ryszard, Rozbicki Alan, Jakubowicz Oskar, Kranzberg Konrad, Bieniek Bartek, Godlewski Adam, Kochan Fabian, Żychliński Michał.

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, białe getry, korkioraz legitymację szkolną.

MKS Wicher Kobyłka - GKS Pogoń Grodzisk Maz.​

25.05.2019 g. 13.00 (zbiórka na miejscu 12.20) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Powołani: Krystosiak Bartek, Budziszewski Wiktor, Kaszczuk Stanisław, Bidger Szymon, Pieńkowski Mikołaj, Rękawek Krzysztof, Lewandowski Jerzy, Garbarczyk Nikodem, Biniek Kacper.

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą korki, ochraniacze, białe getry oraz legitymację szkolną.

MKS Wicher Kobyłka - UKS Orły Zielonka

27.05.2019 g. 18.30 (zbiórka na miejscu 17.50) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Powołani: Dąbrowski Kuba, Bocheński Antoni, Czuboni Maks, Skomorucha Tomasz,Gajcy Ernest, Gajcy Gracjan, Wilk Kacper, Błażejewski Błażej, Grabowski Nikodem, Kłosiński Dominik,

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, białe getry , korki oraz legitymację szkolną.