Powołania na mecze 26-27.09.2020

Delta Warszawa - MKS Wicher Kobyłka I

Niedziela 27.09.2020 g. 10.00 (zbiórka na miejscu 9:10) Orlik, ul. Chełmska 23.

Rękawek Krzysztof, Budziszewski Wiktor, Gajcy ErnestGajcy GracjanKaszczuk StanisławPieńkowski Mikołaj, Dąbrowski Jakub, Bigder Szymon, Biniek Kacper, Lewandowski Jerzy.

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, białe getry, korki.

Bóbr Tłuszcz - MKS Wicher Kobyłka II

Sobota 26.09.2020 g. 16.00 (zbiórka na miejscu 15.20) TKS Bóbr, ul. Polna 1, Tłuszcz.

Kłosiński DominikSzydłowski JakubGrabowski NikodemŻychliński Michał, Skomorucha Tomasz, Kupicz Adam, Matysiak Maciej, Żupnik Jakub, Kochan Fabian, Błażej Błażejewski.

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, białe getry, korki oraz legitymację szkolną.

Mazur Radzymin - MKS Wicher Kobyłka III

Sobota 26.09.2020g. 12.30 (zbiórka na miejscu 11.50) LO w Radzyminie, ul. Konstytucji 3 Maja 26, Radzymin.

Bocheński Antoni, Rozbicki Alan, Bieniek Bartosz, Godlewski Mateusz, Jakubowicz Oskar, Kranzberg Konrad, Skonieczny Oliwier, Dybek Adam, Siwek Marcin, Suchocki Franciszek.