Powołania na mecze 28-29.09.2019

MKS Wicher Kobyłka - MKS Bug Wyszków

Niedziela 29.09.2019 g. 14.00 (zbiórka na miejscu 13.20) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Biniek KacperKłosiński DominikSzydłowski JakubGrabowski NikodemKrystosiak BartekRozbicki AlanŻychliński Michał, Czuboni Maksymilian, Kupicz Adam, Dąbrowski Jakub.

Futbolowe Perspektywy - MKS Wicher Kobyłka

Sobota 28.09.2019 g. 13.15 (zbiórka na miejscu 12.40) DOSiR, ul. Sznajcy 5, Warszawa.

Godlewski Mateusz, Bieniek Bartosz, Jakubik Szymon, Jakubowicz Oskar, Kochan Fabian, Matysiak Maciej, Roszewski Wojtek, Rólka Krystian, Suchocki Franciszek, Wybacz Ryszard, Żupnik Jakub, Kranzberg Konrad.