Powołania na turniej w Pułtusku 17.02
Hala Sportowa Szkóły Podstawowej nr 2 w Pułtusku, ul. Polna 7
Zbiórka o 9.50 na miejscu.
Powołani:
Krystosiak Bartek,
Kaszczuk Stanisław,
Lewandowski Jerzy,
Budziszewski Wiktor,
Biniek Kacper,
Olszewski Filip,
Skomorucha Tomek,
Pieńkowski Mikołaj,
Kłosiński Dominik,
Rękawek Krzysztof.
Wpisowe 250 zł/ 25 zł od osoby.
Proszę o sms jeśli ktoś nie może być obecny.
Harmonogram:
9:00 Młode Orły Nadnarwianki I – MKS Ciechanów …..-…..
9:14 Akademia Piłkarska 11 Legionowo – MKS Przasnysz …..-…..
9:28 Młode Orły Nadnarwianki II – APN Olimp Ciechanów …..-…..
9:42 UKS Goliat Leoncin – UKS Błyskawica Warszawa …..-…..
10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
10:15 Młode Orły Nadnarwianki I – MKS Wicher Kobyłka .….-…..
10:29 Akademia Piłkarska 11 Legionowo – MKS Ciechanów …..-…..
10:43 Młode Orły Nadnarwianki II – MKS Mławianka Mława …..-…..
10:57 UKS Goliat Leoncin – APN Olimp Ciechanów …..-…..
11:11 Młode Orły Nadnarwianki I – MKS Przasznysz …..-…..
11:25 MKS Ciechanów – MKS Wicher Kobyłka …..-…..
11:39 Młode Orły Nadnarwianki II – UKS Błyskawica Warszawa …..-…..
11:53 APN Olimp Ciechanów – MKS Mławianka Mława …..-…..
12:07 Młode Orły Nadnarwianki I – Akademia Piłkarska 11 Legionowo …..-…..
12:21 MKS Wicher Kobyłka – MKS Przasnysz …..-…..
W godzinach 12:30-13:30 będzie wydawana ciepła przękąska
12:35 Młode Orły Nadanrwianki II – UKS Goliat Leoncin …..-…..
12:43 MKS Mławianka Mława – UKS Błyskawica Warszawa …..-…..
12:57 MKS Ciechanów – MKS Przasznysz …..-…..
13:11 MKS Wicher Kobyłka – Akademia Piłkarska 11 Legionowo …..-…..
13:25 APN Olimp Ciechanów – UKS Błyskawica Warszawa …..-…..
13:39 UKS Goliat Leoncin –MKS Mławianka Mława …..-…..
FAZA PUCHAROWA
półfinały:
13:53 A1…………...…….……-B2…………………….……….
14:07 A2………………………-B1…………………….……….
Mecz o 9. miejsce
14:21 A5…………..………….….-B5…………..………………..
Mecz o 7. miejsce
14:35 A4…………….……….…...-B4……………..……………..
Mecz o 5. miejsce
14:49 A3……………..…….…..….-B3…………………………..
Mecz o 3. miejsce
15:03 ….………………………….-…………………..…………..
Mecz o 1. miejsce
15:17 ………………………….….-……………….……………..
15:35 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU