Ważne informacje!

- Proszę o uważne zaznajomienie się z treścią posta.

- W przyszłym tygodniu odbędą się treningi tylko we czwartek (21.06), we wtorek wszyscy kibicujemy reprezentacji. Jednocześnie będą to ostatnie treningi przed wakacjami.

- Treningi wznowimy od 30 lipca.

- Następnie wyjeżdżamy na obóz do Gdańska (15-23 sierpnia). Szczegółowe informacje co do obozu zostaną podane w późniejszym czasie. Proszę o dokonywanie całości wpłat na obóz do 15 lipca (1250 zł). W przyszłym tygodniu postaram się rozdać karty obozowe.

- Rundę wiosenną kończymy turniejem w Rynie 1-4 Lipca. Jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany wyjazdem proszę o informację. Jedziemy autobusem razem z rocznikiem 2005 oraz drużyną Irzyk Warszawa. Wpłaty (450 zł gotówką) zbieram do końca przyszłego tygodnia. Wyjazd będzie w godzinach porannych powrót w godzinach wieczornych (szczegółowo podam w smsie). Chętni rodzice, którzy chcą jechać zbieram na razie 280 zł za zakwaterowanie i wyżywienie, jeśli będzie miejsce w autobusie, dojdzie jeszcze opłata za transport w innym wypadku dojazd we własnym zakresie (wyjaśni się po weekendzie).

- Proszę jednocześnie o uregulowanie zaległości w opłacaniu składek członkowskich, żeby po wznowieniu treningów w sierpniu nie było niepotrzebnych problemów.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny po weekendzie ;).

Pozdrawiam.