Ważne informacje!

Do przekazania mam kilka ważnych informacji, proszę się uważnie zapoznać:

- Na stronie pojawiła się zakładka "Regulamin" oraz pod nią zakładka "Deklaracja członkowska", w związku z tym, proszę się zapoznać z regulaminem, zarówno Wy jak i dzieci. Jeśli akceptują Państwo jego postanowienia, proszę o dostarczenie wypełnionych deklaracji członkowskich do mnie. Jeżeli ktoś nie otrzymał takiej deklaracji, jest do pobrania w zakładce "Deklaracja członkowskia". Ostateczny termin dostarczenia 27 września 2019 r. W wypadku rezygnacji z zajęć też proszę o taką informację.

- W związku z postanowieniami regulaminu zmianom ulegają nazwy grup. "Grupa Niebieska" od dziś nazywana będzie "Grupą Reprezentacyjną", "Grupa Biała" nazywana będzie "Grupą B" zaś "Grupa Zielona" nazywana będzie "Grupą C"

- W zakładkach grup umieszczę już godziny i miejsca treningowe jakie obowiązywać będą od 30 Września 2019 r., do momentu treningów na hali. Do tego czasu trenujemy w podanych wyżej godzinach na stadionie.

- W związku z wprowadzeniem nowego systemu szkolenia i przydziału trenerów, za poszczególne grupy odpowiadać będą:

grupa Reprezentacyjna - trener Kamil Boratyński + trener asystent Marcin Czuboni

grupa B - trener Kamil Boratyński

grupa C - trener asystent Marcin Czuboni

Wszelkie nieobecności na treningu proszę zgłaszać do trenerów prowadzących grupę, numery podane są w zakładce "Kontakt"

- Przypominam jeszcze, że na Facebook'u mamy utworzoną zamkniętą grupę "WICHER KOBYŁKA 2010", jeżeli ktoś posiada konto na tym portalu proszę o dołączenie do grupy