Powołania na mecze 14.11.2020r.

MKS Wicher Kobyłka I - Delta Warszawa - trener Kamil

Sobota 14.11.2020 g. 12.30 (zbiórka na miejscu 11:50) OSiR Wawer, ul. Starego Doktora 1, Warszawa.

Garbarczyk Nikodem. Budziszewski Wiktor, Gajcy ErnestGajcy GracjanKaszczuk StanisławPieńkowski Mikołaj, Dąbrowski Jakub, Biniek Kacper, Lewandowski Jerzy, Żychliński Michał, Bigder Szymon.

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, białe getry, korki.

MKS Wicher Kobyłka II - pauza

MKS Wicher Kobyłka III - Orły II Zielonka - trener Marcin

Sobota 14.11.2020 g. 10.00 (zbiórka na miejscu 9:30) Stadion Miejski, ul. Dziennikarska, Zielonka.

Bieniek Bartosz, Godlewski Mateusz, Jakubowicz Oskar, Kranzberg Konrad, Dybek Adam, Siwek Marcin, Kmera Piotr, Jocek Maks, Ponichtera Maksym, Wybacz Ryszard, Żupnik Jakub, Skonieczny Oliwier. Skomorucha Tomasz.