Powołania na mecze 18-20.06.2021

MKS Wicher Kobyłka I - MKS Bug Wyszków - trener Kamil

Niedziela 20.06.2021 g. 10:00 (zbiórka na miejscu 9.20) Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )

Krystosiak Bartek, Gajcy ErnestGajcy GracjanKaszczuk Stanisław, Rękawek Krzysztof, Pieńkowski Mikołaj, Garbarczyk Nikodem, Biniek Kacper, Budziszewski Wiktor, Lewandowski Jerzy, Strzelczyk Michał, Bigder Szymon.

KS Łomianki II - MKS Wicher Kobyłka II - trener Marcin

Czwartek 24.06.2021 g. 18.00 (zbiórka na miejscu 17:25) Kompleks boisk (Łomianki, Wiślana 69 )

Bocheński Antoni, Szydłowski Jakub, Grabowski Nikodem, Mikina Roman, Kochan Fabian, Dybek Adam, Jakubowicz Oskar, Suchocki Franek, Skomorucha Tomasz, Matysiak Maciej, Żupnik Jakub, Godlewski Mateusz, Konrad Kranzberg

MKS Wicher Kobyłka III - ŁKS Łochów - trener Marcin

Piątek 18.06.2021 g. 18.00 (zbiórka na miejscu 17:20) Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Krystosiak Bartek, Żychliński Michał, Ponichtera Maksym, Kupicz Adam, Błażejewski Błażej, Godlewski Mateusz, Skomorucha Tomasz, Suchocki Franek, Skonieczny Oliwier, Matysiak Maciej, Kmera Piotr, Kłosiński Dominik.

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o informację. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, korki.