Informacje na początek sezonu 2020/2021

Proszę o zapoznanie się z kilkoma informacjami na następny sezon:

• Od Sierpnia opłaty członkowskie wpłacamy już na konto klubowe (do 10-go danego miesiąca), jeśli ktoś ma jakieś zaległości z poprzednich miesięcy to proszę uzupełnić (nie wliczamy Lipca).
  • W Sierpniu grupa B i C trenują z trenerem Marcinem w następujących terminach: Poniedziałek, prócz dzisiaj(03.08) (wejście główne) 17:00 - 18:20, Wtorek (wejście główne)18:30 - 20.00, Czwartek (wejście przy bandach) 18:30 - 20:00.
  • Jest jeszcze możliwość wzięcia udziału w obozie. Na obóz w Nowej Wsi Przywidzkiej wyruszamy 24 Sierpnia, wracamy 31 Sierpnia. Proszę o wpłacanie reszty kwoty za obóz. Niestety nie ma możliwości wykorzystania bonu 500+ na dziecko. Dokumenty obozowe będę rozdawał na treningu, lub jeśli kogoś nie ma na miejscu prześle mailem. Wytyczne co do obozu opublikuję wkrótce na stronie.
  • Po powrocie z obozu przeprowadzimy kolejna turę testów sprawnościowych.
  • Rozgrywki ligowe startują w weekend 5-6 Września, proszę osoby, które dostały do podpisania dokumenty zgłoszeniowe o dostarczenie na treningu.
  • W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt.