Powołania na mecze 05-06.09.2020

Talent Warszawa - MKS Wicher Kobyłka I

Sobota 05.09.2019 g. 10.00 (zbiórka na miejscu 9:20) Talent Arena, ul. Trocka 4, Warszawa.

Rękawek Krzysztof, Budziszewski Wiktor, Garbarczyk  NikodemGajcy ErnestGajcy GracjanKaszczuk StanisławPieńkowski Mikołaj, Dąbrowski Jakub, Bigder Szymon, Biniek Kacper, Lewandowski Jerzy,

MKS Wicher Kobyłka II - Legionovia Legionowo II

Niedziela 06.09.2019 g. 16.00 (zbiórka na miejscu 15.20) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka

Kłosiński DominikSzydłowski JakubGrabowski NikodemŻychliński MichałBocheński AntoniBłażejewski Błażej, Skomorucha Tomasz, Krystosiak Bartek, Kupicz Adam, Matysiak Maciej, Siwek Marcin.

Huragan Wołomin - MKS Wicher Kobyłka III

Sobota 05.09.2020 g. 12.00(zbiórka na miejscu 11.20) Orlik, ul. Lipińska 16, Wołomin.

Rozbicki Alan, Bieniek Bartosz, Godlewski Mateusz,Jakubowicz Oskar, Kochan Fabian, Suchocki Franciszek, Żupnik Jakub, Kranzberg Konrad, Skonieczny Oliwier, Wybacz Ryszard, Dybek Adam.