Powołania na mecze 17-18.10.2020

UKS Irzyk Warszawa - MKS Wicher Kobyłka I

Sobota 17.10.2020 g. 17.30 (zbiórka na miejscu 16:40) Boisko Szkolne, ul. Irzykowskiego 1a, Warszawa.

Garbarczyk Nikodem,  Budziszewski Wiktor, Gajcy ErnestGajcy GracjanPieńkowski Mikołaj, Dąbrowski Jakub, Bigder Szymon, Biniek Kacper, Lewandowski Jerzy, Żychliński Michał, Błażejewski Błażej.

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, białe getry, korki.

MKS Wicher Kobyłka II - Marcovia Marki II - trener Marcin

Sobota 17.10.2020 g. 10.00 (zbiórka na miejscu 09.10) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Kłosiński DominikSzydłowski Jakub, Skomorucha Tomasz, Matysiak Maciej, Krystosiak Bartek, Suchocki Franek, Grabowski Nikodem, Fabian Kochan, Oliwier Skonieczny, Piotr Kmera, Wybacz Ryszard, Siwek Marcin.