Powołania na mecze 24-25.10.2020r.

MKS Wicher Kobyłka I - UKS Varsovia

Niedziela 25.10.2020 g. 10.00 (zbiórka na miejscu 09:10) Stadion Miejski, ul. Napoleona 2a, Kobyłka.

Garbarczyk Nikodem, Budziszewski Wiktor, Gajcy ErnestGajcy GracjanPieńkowski Mikołaj, Dąbrowski Jakub, Bigder Szymon, Biniek Kacper, Lewandowski Jerzy, Żychliński Michał, Błażejewski Błażej.

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, białe getry, korki.

Wicher II - Pauza

AS Marki - MKS Wicher Kobyłka III - trener Marcin

Sobota 24.10.2020 g. 15.00 (zbiórka na miejscu 14.10) Sportowy Zakątek, Marki, Zakątek.

Jakub Żupnik, Adam Dybek, Piotr Kmera, Oskar Jakubowicz , Maks Ponichtera, Marcin Siwek, Mateusz Godlewski , Dominik Kłosiński, Grzegorz Wojtyński, Fabian Kochan, Oliwier Skonieczny, Konrad Kranzberg

Jeśli ktoś nie może być obecny proszę o telefon z informacją. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ochraniacze, białe getry, korki i legitymację.